Alita: kovos angelas Online

Jūs neprivalote perskaityti „Gunnm“, „Manga“ serijos, kurią sukūrė Yukito Kishiro, kuria jis remiasi, kad „déjà vu“ nusileistų žiūrėdami „Alita: kovos angelas Online“. Džeimso Camerono parašytas, Roberto Rodriguezo remiamas akinių saldainių sprogimas užfiksuotas mintyse iš daugybės sci-fi nuotykių, tiek reklamai, tiek atsitiktinai. Klasikinėse klišėse yra herojus, ieškantis neapibrėžto palikimo, blogio imperija, slegianti darbininkų klasę, net kolosaliai populiarus sportas, kurį visi apsėdo.

Cameronas ir Rodriguezas, žinoma, atsižvelgdami į savo gyvenimo aprašymus ir aistrą kino žanrui, gerai žino tokias tropes. Lygiai taip pat suprantamai, jie demonstruoja tikėtiną šių modulių panaudojimą Alita: kovos angelas Online linksma tvarka, kuri „popcorn fun“ mygtukus paspaudžia kaip slidų, jei šiek tiek pasenusį CGI spektaklį. „Alita: mūšio angelas“ iškyla tarsi pernelyg pažįstama fantazija, nors bent jau išlieka vizualiai patraukli.

Ziureti Filma Alita: kovos angelas Online

Nepaisant to, kad ten buvo išvežta prieš 300 metų, moteris kiborgas ką tik atsikėlė šiukšliadėžėje, esančioje po Zalem – turtingo dangaus rojuje, kurios šešėlis sklendžia virš mėlynojo apykaklės šurmulio. Dakteriui Dyson Ido atradęs išmestą roboto ir žmogaus hibridą, prisiminimai Alita: kovos angelas Online apie tragiškai mirusią dukrą prisimenant jo santuoką. Malonus chirurgas / mechanikas teikia nemokamą remontą neturtingiems žmonėms naudojant kibernetinius patobulinimus. Jo geranoriškumas sustiprėja, kai jis vėl prisijungia prie interneto, pavadina ją savo dukra Alita ir pradeda elgtis su ja kaip su tipiška paaugliu, kuriam reikalinga tėviška apsauga.

Tačiau Alitai nereikia niekam rūpintis. Nesvarbu, ar tai lažybų medžiotojo užpuolimas, ar sunkus smūgis per „motociklo“ rungtynes, Alita nepaaiškinamai reaguoja įspūdingais kovos instinktais. Įspūdingi Alita: kovos angelas Online prisiminimai apie žaidimą ginklu Mėnulyje ir kardus kovoja su paslaptingu mentoriumi, kuris papildomai užsimena apie konflikto praeitį. Aišku, „Alita“ kažkokiu būdu jungiasi į „Didįjį karą“ su Marsu, kuris nulėmė Žemės griūtį.

Alita: kovos angelas Online

Greičiau Alita įsitraukė į romaną su Hugo, Alita: kovos angelas Online gatvės šykštuoliu, kuris slapta pakiša kiborgo kūno dalis „Vector“ – vyrui už motociklo. „Ido“ ex dabar miega „Vector“ pusėje. Tiek jai, tiek Hugo yra pažadėta, kad vieną dieną jie gali pakilti į prabangų gyvenimą Zaleme.

Kas traukia kieno stygas šiame keistame eilinių žudikų kiborgų, mechanizuotų arenų sportininkų ir sąmokslo užkulisių pasaulyje? Kad ir kas, kad ir kas būtų, tačiau jūs galite būti tikri, kad „Alita“ turi raktą paslapčių Alita: kovos angelas Online atrakinimui. Filmas su jos vardu suvalgo tik apie 10% patiekalų, patiektų ant stalo. Jo susilpninta istorija vaidina įtartinai, kaip prologas į didesnį epą, šis spektaklis neturėjo nei laiko, nei pinigų sau leisti.

Iš daugelio filmų „Alita: Mūšio angelas“ aidai ateina į galvą „Fantomo pavojus“. George’o Lucaso labai piktybiškas „Žvaigždžių karų“ pratęsimas neabejotinai nuskamba iš to paties puodo niūrių protagonistų kilmės, Alita: kovos angelas Online maišto prieš režimą ir atveria galimybes tobulėjant sportui. Negana to, „Alita“ susiduria su panašia situacija, kai jos animaciniai personažai būna supakuoti su asmenybe, o jų kolegos daugiausia yra menki ir putlios, kaip ir dauguma jų raumenų.

Kai veiksmas įkaista, o to dažnai nepakanka, kad niekas to negalėtų pavadinti nuoboduliu, „Alita“ veržiasi į skubotą skubą, kurį bet kuris gerbėjas norėtų iš ugnies ir įniršio šou, kurio metu gaminamos elektrifikuotos energijos. Tiek daug filmo nuspalvindami mirksinčiu, pulsuojančiu nuojauta, atsitiktiniai veiksmai išduoda gerklės nykščius. Christophas Waltzas, Alita: kovos angelas Online Jennifer Connelly ir Mahershala Ali nesugeba pateikti prastų pasirodymų. Vis dėlto sunku nepastebėti, kad jų metronomos paspaudimai vyksta lėčiau, nei dirba VFX menininkai. Gali būti, kad jie imituoja tik Camerono ir Rodriguezo autopiloto aurą, atliekančią „samdomo darbo“ koncertą, kuris nereikalauja kūrėjo valdomo projekto aistros. Be to, standartinės struktūros scenarijus verčia juos kramtyti sunkią ekspoziciją arba tuščiai spoksoti į laukimą, kol žvaigždės kosins savo.

Kita vertus, Rosa Salazar iš savo kompiuterio pagaminto veido gauna geriausius iš abiejų pasaulių. Išraiškingos Alitos akys, burna ir laikysenos niuansuota jauna moteris pasižymi stebėtinai dideliu Alita: kovos angelas Online emociniu sudėtingumu dirbtinai paruoštiems žmonėms. Protingas Salazaro pasirinkimas atkakliai atkurti Alitos žmoniją net ir pačiomis mechaniškiausiomis akimirkomis, kurdamas personažą, kuris tinkamai įtvirtina malonų pasvirimą prototipinėje „Hero’s Journey“ istorijoje.

Palyginus dar vieną „tai panašu“, „Alita:„ Mūšio angelas “daugeliui gali priminti„ Ready Player One “(apžvalgą čia) atėmus alinantį popkultūros nuorodų paradą. Tai niekuomet neapmokestina daugybės detalių Alita: kovos angelas Online sukramtymo į praktiškai kiekvieną pikselį. Vis dėlto filmas gali jaustis kaip vaizdo žaidimo scena tiek stiliaus, tiek turinio prasme, o tai yra palaima arba vargas atsižvelgiant į asmeninius pageidavimus.

„Alita“ greičiausiai yra Roberto Rodriguezo mažiausiai „kruopštaus“ filmo kategorija, kurioje yra glotnus žaliuojančio ekrano aplinka, įskaitant tuos, kuriuose šiukšlių dėka imituojami 26-ojo amžiaus lūšnos. Nors „Alita“ apima ir padidintą kovotoją moterį, kuris atspindi ankstesnį darbą, aš nebūtinai žinau, kaip rasti Rodriguezo pirštų atspaudus ant filmo be kreditų bloko. Rodriguezas, Alita: kovos angelas Online atrodydamas kaip kostiumuotas pratimas pagrindinėje populiariausių žaidimų gamyboje, nebuvo toks artimas populiariausiam filmui iš „Spy Kids“. Vėlgi, ar tai gerai, ar blogai, priklauso nuo asmeninių lūkesčių.

Akivaizdi „Alita: mūšio angelo“ scenos darbotvarkė niekam negąsdina jos optimistinio ketinimo tapti franšizės užuomazga. (Jūs negalvojate, kad Edwardas Nortonas pasirašė dėl nekredituoto kamiejaus, nes tą dieną jis neturėjo nieko geresnio daryti? Ar tikrai?) Dūmai neabejotinai rūko, nors liepsna ne visai dega. „Alita“ kuria intriguojantį pasaulį, kuriame gyvena keli šaunūs personažai, iš kurių kai kurie filme praleidžia ne daugiau kaip dvi scenas. Tačiau tai užtrunka iki to, kad net ir pokštingesni užliūliai nedaug sunaudoja pagreitį. Įtarimas sako, Alita: kovos angelas Online kad jei bus tęsinys, tai bus animacinis DTV variantas, nes auditorijos neturi tiek daug susidomėjimo į šį turtą, kiek daro jo studija. Nesant būsimų skyrių, „Alita: Mūšio angelas“ vis tiek gali atlikti darbą atsargiai, jei tik kas nori – dviejų valandų fantazijos skrydis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar