Filmai Online Nemokamai

Jasonas Segelis ir Casey Affleckas filmai online nemokamai mėgaujasi švelniu bromu filme „Draugas“. Ši skaudi Gabrielos Cowperthwaite (geriausiai žinoma dėl dokumentinio filmo „Juodoji žuvis“) komedija tyrinėja daugybę meilės formų, apibrėžiančių mūsų gyvenimą. Segelis ir Affleckas vaidina Dane’ą ir Matthew’ą, du buvusius kolegos kambario draugus, kurie susivienija, kai Dane’as persikelia pas Matą ir jo žmoną Nicole (Dakota Johnson), kai ji gauna vėžio diagnozę. Laikinas buvimas tampa nuolatine situacija, nes Nicole būklė blogėja, o Dane’o parama savo draugams ir jų šeimai teikia jiems visiems reikalingą gelbėjimosi ratą. Be klaidingos sentimentalumo pastabos „Draugas“ siūlo gyvenimą patvirtinančią pasiaukojančio atsidavimo pasaką.

Draugas adaptuoja Matthew Teague’o „Esquire“ straipsnį tuo pačiu pavadinimu, kuriame buvo pasiūlyta asmeninė Nicole mirties ir Danės atsidavimo istorija, kuri peržengė draugystės pašaukimą. Scenarijaus autorius Bradas Ingelsby, parašęs praėjusių metų Siennos Miller dramą „Amerikos moteris“, įrėmina filmą su Teague’o straipsniu. Mattas apmąsto Nicole filmai online nemokamai praeitį ir randa būdą padėkoti savo draugui, pristatydamas tokį gyvenimą keičiantį straipsnį, kokio jis siekia karo zonose visame pasaulyje. Tikroji gyvenimo drama yra jo paties namuose.

nemokami filmai

Kuriamas stiprių pasirodymų trio, „Draugas“ susikuria meilės trikampį, nes Danės vaidmuo ištrina ribą tarp draugo ir šeimos nario. Jis yra kaip vyras Nicole, būdamas šalia jos, kai Matto nėra, palydėdamas ją į ligoninę ir prisijungdamas prie knygų klubo. Jis yra tarsi žmona Matui, kai jis driekiasi namuose ir iš esmės augina jų abu vaikus. Jis yra auklė, rūpintojas ir santykių terapeutas, filmai online nemokamai o jo buvimas namuose visą parą, visą parą, kelia iššūkį lojalumui tarp trijulės. Yra reikalų ir neištikimybės, nes Draugas audžia tarp praeities ir dabarties, norėdamas ištirti tiek didelius, tiek ir mažesnius gyvenimo įvykius, kurie išbando ir galiausiai sustiprina mūsų santykius.

„Segel“ niekada nebuvo geresnė. Draugas naudoja kiekvieną savo amžino žavesio ir simpatiškos charizmos centimetrą. Nors Johnsonas yra graudžiai geras kaip Nicole, Segelis yra filmo širdis kaip Danė. Draugas nenupiešia filmai online nemokamai šventai šio super draugo paveikslo. Danės situacijoje yra kažkas neabejotinai liūdna, nes šeima išgydo vienišumą, kurį jis patiria savo gyvenime. Gera būti veikėjų, kurie iš tikrųjų jaučiasi tikri, draugijoje.

filmai online nemokamai

Danas tiek aukoja už Matą ir Nicole, įskaitant savo asmeninį gyvenimą ir santykius, būdamas savo draugų ir jųdviejų dukterų uola. Nicole jaunystė – jai tik 34 metai, kai ji gauna diagnozę, padaro situaciją dar žiauresne visiems dalyvaujantiems. Jie apmąsto gyvenimą šiuo metu, mėgaudamiesi dabartimi ir įgyvendindami kuo daugiau paskutinių Nicole norų. Jos kontrolinių filmai online nemokamai sąrašų sąraše yra dainavimas su Katy Perry, tačiau tik tada, kai tikimasi, kad „Draugas“ eis „Kibirų sąrašo“ keliu, to nereikia. Draugas išlaiko tai realiai, sutelkdamas dėmesį į kasdienius įvykius ir gestus, kuriuos laikome savaime suprantamais dalykais. Tiesa, yra tempo tempo, nes Ingelsby scenarijus vartomas pirmyn ir atgal. Tai šiek tiek kartojasi, braižydamas kasdienes užduotis, iliustruojančias Danės įsipareigojimą savo draugams. Tačiau net ir praėjus 124 minutėms, dramedija neperžengia savo malonumo: kai kurie draugai moka užtrukti.

Beveik netikėtų Danės veiksmais, jei šis filmas nebūtų paremtas tikra istorija. Nėra taip, kad Cowperthwaite’as ir aktoriai to nuoširdžiai nevaidina. Tiesiog tokios gerumo ir nesavanaudiškumo istorijos šiame vis filmai online nemokamai labiau ciniškame pasaulyje yra retos. „Draugas“ siūlo gaivią istoriją, leidžiančią žiūrovams įvertinti draugus ir šeimos narius, kuriais jie gali pasikliauti. Tai nuotaikinga, nuoširdi ir karčiai saldi odė draugystei, kuri keičia mūsų gyvenimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar